Realizacje wykonywane przez nas, w naszym zakładzie obróbki metali tuż pod Łodzią. Zapraszamy również na stronę MetalDesign.com.pl gdzie prezentujemy więcej naszych produktów dekoracyjnych do domu, biura i ogrodu.

Poniższe przykłady ram mebli stalowych zostały wykonane przez nas z rury o przekroju prostokątnym 40 x 20 mm i ściance 2mm z wykorzystaniem obrotnicy do cięcia laserem rur i profili. Dzięki wykorzystaniu tej technologi uzyskaliśmy idealne połączenia wszystkich elementów ramy mebla.

Stalowy blat biurka został wycięty na Laserze do cięcia blach oraz zagięty na prasie krawędziowej 270t/3200mm

Meble przemysłowe:

Inne nasze realizacje:

 • Zabudowa leśna ciągnika rolniczego
  Zabudowa leśna ciągnika rolniczego – to zestaw osłon zabezpieczających ciągnik rolniczy. Dzięki nim przystosowywujemy dowolny ciągnik rolniczy do pracy w lesie i innych ciężkich warunkach. … Czytaj więcej.
 • Cięcie rur z kwasówki do balustrad
  Laserowe cięcie rur z kwasówki do balustrad. Jeśli poszukujecie innowacyjnych i perfekcyjnych rozwiązań dla balustrad, które łączą w sobie nie tylko estetykę, ale również wytrzymałość … Czytaj więcej.
 • Przesuwna brama stalowa
  🚪🔩 Przesuwna brama stalowa – Twoje rozwiązanie na wymiar! 🔩🚪 Przesuwna brama stalowa, ocynkowana, o długości 6 metrów – to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich poszukujących … Czytaj więcej.
 • Wiercenie otworów w profilach stalowych
  Wiercenie otworów w profilach stalowych jest często wykonywanym procesem w branży metalowej. Istnieje wiele sposobów wykonania otworów w różnego rodzaju profilach, jednak w ostatnim czasie … Czytaj więcej.
 • Osłony zabezpieczające ciągnik rolniczy
  Ciągnik rolniczy Valtra, jak każde maszyny rolnicze, wymaga specjalnego zabezpieczenia, zwłaszcza jeśli jest przeznaczony do pracy w lesie. Dlatego nasza firma specjalizuje się w wykonaniu … Czytaj więcej.
 • Gięcie prętów ze stali kwasoodpornej
  Wykonanie zlecenia na gięcie i zgrzewanie prętów ze stali kwasoodpornej wymagało wysokiej precyzji i umiejętności wykonania procesów produkcyjnych. Nasza firma posiada duże doświadczenie w obróbce … Czytaj więcej.
 • Gięcie blachy 10mm grubości
  Gięcie blachy do 10mm grubości, na prasie krawędziowej CNC do 300 mm długości elementu. Wypalanie laserem i zaginanie blach ze stali konstrukcyjnej, kwasoodpornej, aluminium, mosiądzu … Czytaj więcej.
 • Metalowy detal drzwi
  Wykonywanie detali metalowych wymaga precyzji, doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu. Dlatego też, jako firma zajmująca się obróbką skrawaniem, podejmujemy się zlecenia na wykonanie takich elementów. Przykładem … Czytaj więcej.
 • Produkcja siłowników hydraulicznych
  Produkcja siłowników hydraulicznych na zamówienie to proces wymagający precyzji i dokładności. Jednym z kluczowych etapów w produkcji siłowników jest obróbka skrawaniem, w której zastosowanie znajduje … Czytaj więcej.

Laserowe cięcie blach