Gięcie blachy cennik

Gięcie blachy cennik usług wykonywanych na prasie krawędziowej 270t/3200mm. Jak chyba w każdym przypadku cenna zależy przede wszystkim od grubości giętej blachy i wielkości oraz skomplikowania produkowanego detalu metalowego. Ilość energii, potrzebna do zagięcia blachy o kilkanaście stopni jest o wiele mniejsza niż do zagięcia pod kątem 90 stopni. Przy dużych elementach z grubej blachy, znaczenie ma też waga 1m2 blachy.
Dlatego też poniższy cennik za usługę gięcia blachy należy traktować jako poglądowy a dokładny koszt usługi uzyskasz wysyłając nam zapytanie na maila lub poprzez kontakt telefoniczny.
Wykonujemy też zaokrąglenia o promieniu do kilku centymetrów, zgodnie ze wzorem lub projektem klienta.

Oferujemy rabaty na gięcie blach ciętych laserem w naszej firmie. Sprawdź naszą ofertę i jaka jest aktualnie cena cięcia laserem.

Gięcie blachy 10mm grubości
Gięcie blachy 10mm grubości

Gięcie blachy cennik – blacha czarna

Grubość blachyCena od (PLN)Cena do (PLN)
0.5mm – 1mm1.507.00
1mm – 2mm2.607.30
3mm3.707.50
5mm5.0015.00
6mm5.1016.00
8mm8.5019.00
10mm10.6024.00

Galeria produktów wykonanych przez nas na prasie krawędziowej:

Gięcie blachy cennik, na prasie krawędziowej CNC to wysoce wydajne i precyzyjne urządzenie do obróbki blachy, które wykonuje gięcie poprzez kontrolowanie skoku suwaka i tylnego zderzaka. Dzięki prasom krawędziowym CNC maszynę można wstępnie zaprogramować do gięcia blachy przez wiele różnych zagięć, wykonując kilka zagięć z rzędu pod różnymi kątami.

Prasa krawędziowa CNC nadaje się do produkcji szerokiej gamy materiałów i części. Operator musi tylko wprowadzić liczbę elementów do gięcia i kąt gięcia dla każdego kroku, a prasa krawędziowa CNC wykona proces gięcia zgodnie z tymi specyfikacjami. Świetnym przykładem są wykonywane przez nas osłony podwozia do zabudowa leśna ciągnika rolniczego.

Gięcie blach na prasie krawędziowej CNC ma wiele zalet. Prasa krawędziowa zapewnia wszechstronność dzięki już pojedynczemu zestawowi stempla i matrycy, dzięki czemu nadaje się do produkcji szerokiej gamy materiałów i części.
Nadaje się również do produkcji małoseryjnej i wieloodmianowej. Proces wybijania stosowany przy gięciu blach za pomocą prasy krawędziowej jest nie tylko dokładny, ale także zapewnia bardzo mały promień wewnętrzny (IR) przedmiotu obrabianego.
Szybkość produkcji, dokładność, mniejsza obróbka końcowa, mniejsza waga, niski koszt, niewiele narzędzi lub ich brak oraz redukcja liczby części to tylko niektóre z kluczowych zalet gięcia blach na prasach krawędziowych CNC. Sprawdź nasz cennik gięcia blachy.

Gięcie blachy Łódź cennik