Kategorie
Oferta Gięcie blach

Gięcie blach Łódź

Gięcie blach Łódź, na prasie krawędziowej CNC o nacisku 270 ton i szerokości 3200mm. Prasa ta zapewnia powtarzalne wyniki gięcia blach stalowych (i nie tylko), pod dowolnym kątem, od 0 do 95 stopni i nawet do 10mm grubości czarnej stali. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym cennikiem gięcia blachy.

Prasa krawędziowa to idealne uzupełnienie maszyny do cięcia laserem blach. Niezastąpione gdy trzeba zgiąć blachę w „ostry kancik”. Wykonujemy też własne matryce i narzędzia, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać, najbardziej skomplikowane kształty i dowolne zaokrąglenia krawędzi blachy.

Gięcie na prasie krawędziowej

Gięcie na prasie krawędziowej – od dużych i stałych zleceń, do pojedynczych elementów. Wykonujemy obudowy stalowe do wszelkich urządzeń, pokrywy zabezpieczające, zabezpieczenia podwozi maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych i innych pracujących w trudnym terenie.
Naszą ofertę gięcia blach rozszerzamy również o wypalanie laserowe blach a po zagięciu wypałek oferujemy spawanie Mig Mag do uzyskania gotowych detali stalowych zgodnie z zamówieniem klienta.

Nasze realizacje gięcia:

  • Gięcie prętów ze stali kwasoodpornej
    Wykonanie zlecenia na gięcie i zgrzewanie prętów ze stali kwasoodpornej wymagało wysokiej precyzji i umiejętności wykonania procesów produkcyjnych. Nasza firma posiada duże doświadczenie w obróbce metali, a w szczególności w gięciu prętów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku zamówienia na akcesoria do ekskluzywnych grilli, nasza firma wykonała całą gamę elementów, które miały spełnić różnorodne funkcje. Kratek, szpikulców, szpad, haków, zawiesi, pogrzebaczy i innych elementów ze… Czytaj więcej: Gięcie prętów ze stali kwasoodpornej
  • Gięcie blachy 10mm grubości
    Gięcie blachy do 10mm grubości, na prasie krawędziowej CNC do 300 mm długości elementu. Wypalanie laserem i zaginanie blach ze stali konstrukcyjnej, kwasoodpornej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Dzięki komputerowej regulacji siły nacisku krawędziarki, uzyskujemy za każdym razem powtarzalny rezultat. Co za tym idzie, nie są nam straszne nawet najbardziej skomplikowane gięcie elementów stalowych. Gięcie blachy Łódź Małym utrudnieniem przy realizacji takich zleceń jest waga 1m2 blachy stalowej. Duże elementy z grubej blachy… Czytaj więcej: Gięcie blachy 10mm grubości

2 odpowiedzi na “Gięcie blach Łódź”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *