Kategorie
Oferta Usługi tokarskie

Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem CNC oraz półautomatyczna metali i większości tworzyw sztucznych. Wykonujemy wszelkie części maszyn, złącza kołnierzowe, elementy tłoczne oraz uszczelki siłowników hydraulicznych. Więcej o naprawach hydrauliki siłowej na naszej siostrzanej stronie: https://za-ba.pl

Obróbka skrawaniem to proces, który polega na usuwaniu materiału z powierzchni przedmiotów za pomocą narzędzi skrawających, takich jak frezy, wiertła, tokarki czy szlifierki. Obróbka skrawaniem jest stosowana w wielu dziedzinach, takich jak przemysł motoryzacyjny, lotniczy, budowlany czy medyczny. Jeśli szukasz usług obróbki skrawaniem w Łodzi, warto zapoznać się z cennikiem usług oferowanych przez lokalne firmy.

Toczenie metali to jedna z najczęstszych usług oferowanych przez firmy zajmujące się obróbką skrawaniem. Proces ten polega na usuwaniu materiału z powierzchni przedmiotów za pomocą narzędzi skrawających, zwanych tokarkami. Toczenie metali może być stosowane do obróbki różnych rodzajów metali, w tym stali, aluminium, miedzi czy mosiądzu.

Cennik usług obróbki skrawaniem w Łodzi zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj obróbki, materiał, z którego wykonany jest przedmiot, jego wymiary, a także ilość i jakość usług, które są wymagane. Przed rozpoczęciem prac zawsze warto uzgodnić koszty z firmą wykonującą usługi obróbki skrawaniem.

Usługi tokarskie Łódź


Usługi tokarskie Łódź na tokarkach CNC oraz konwencjonalnych. Obróbka skrawaniem stali, aluminium, miedzi i innych metali kolorowych oraz niektórych tworzyw sztucznych. Nasza tokarnia składa się z 4 maszyn różnego typu, dUsługi tokarskie Łódźzięki czemu możemy zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług tokarskich w Łodzi.

Nasza tokarnia:
– CNC Sinumerik 350×700
– Półautomat, długość łoża 4000 mm.
– Półautomat, średnica uchwytu 800 mm.

Toczenie CNC

Toczenie CNC na maszynie opartej o najlepszy na świecie system sterowania i napędu tokarek firmy SIEMENS, dzięki czemu uzyskujemy bardzo wysoką jakość produkowanych detali metalowych i najwyższą jakość usługi. Sprawdź: Obróbka skrawaniem cennik

Toczenie CNC - Obróbka skrawaniem

Toczenie długich elementów Łódź

Toczenie długich elementów dzięki tokarce konwencjonalnej o długości łoża 4000mm (cztery metry). Maszyna w szczególności używana przez nas do napraw i produkcji siłowników hydraulicznych. Bardzo przydatne narzędzie do toczenia i naprawy dużych gwintów.

obróbka skrtawaniem długich elementów Łódź

Obróbka skrawaniem dużych elementów Łódź

Toczenie bardzo dużych elementów Łódź - Obróbka skrawaniem

Toczenie bardzo dużych elementów na odnowionej przez nas Tokarce przelotowej produkcji radzieckiej. Średnica uchwytu 800mm

Wyceń swoje zlecenie, korzystając z formularza lub wysyłając rysunek techniczny wraz z opisem zamówienia na nasz e-mail, który znajdziesz w zakładce kontakt.

Wykonane w naszej tokarni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *