Kategorie
Oferta Usługi tokarskie

Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem CNC oraz półautomatyczna metali i większości tworzyw sztucznych. Wykonujemy wszelkie części maszyn, złącza kołnierzowe, elementy tłoczne oraz uszczelki siłowników hydraulicznych. Więcej o naprawach hydrauliki siłowej na naszej siostrzanej stronie: https://za-ba.pl

Obróbka skrawaniem to proces, który polega na usuwaniu materiału z powierzchni przedmiotów za pomocą narzędzi skrawających, takich jak frezy, wiertła, tokarki czy szlifierki. Obróbka skrawaniem jest stosowana w wielu dziedzinach, takich jak przemysł motoryzacyjny, lotniczy, budowlany czy medyczny. Jeśli szukasz usług obróbki skrawaniem w Łodzi, warto zapoznać się z cennikiem usług oferowanych przez lokalne firmy.

Toczenie metali to jedna z najczęstszych usług oferowanych przez firmy zajmujące się obróbką skrawaniem. Proces ten polega na usuwaniu materiału z powierzchni przedmiotów za pomocą narzędzi skrawających, zwanych tokarkami. Toczenie metali może być stosowane do obróbki różnych rodzajów metali, w tym stali, aluminium, miedzi czy mosiądzu.

Cennik usług obróbki skrawaniem w Łodzi zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj obróbki, materiał, z którego wykonany jest przedmiot, jego wymiary, a także ilość i jakość usług, które są wymagane. Przed rozpoczęciem prac zawsze warto uzgodnić koszty z firmą wykonującą usługi obróbki skrawaniem.

Usługi tokarskie Łódź


Usługi tokarskie Łódź na tokarkach CNC oraz konwencjonalnych. Obróbka skrawaniem stali, aluminium, miedzi i innych metali kolorowych oraz niektórych tworzyw sztucznych. Nasza tokarnia składa się z 4 maszyn różnego typu, dUsługi tokarskie Łódźzięki czemu możemy zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług tokarskich w Łodzi.

Nasza tokarnia:
– CNC Sinumerik 350×700
– Półautomat, długość łoża 4000 mm.
– Półautomat, średnica uchwytu 800 mm.

Toczenie CNC

Toczenie CNC na maszynie opartej o najlepszy na świecie system sterowania i napędu tokarek firmy SIEMENS, dzięki czemu uzyskujemy bardzo wysoką jakość produkowanych detali metalowych i najwyższą jakość usługi. Sprawdź: Obróbka skrawaniem cennik

Toczenie CNC - Obróbka skrawaniem

Toczenie długich elementów Łódź

Toczenie długich elementów dzięki tokarce konwencjonalnej o długości łoża 4000mm (cztery metry). Maszyna w szczególności używana przez nas do napraw i produkcji siłowników hydraulicznych. Bardzo przydatne narzędzie do toczenia i naprawy dużych gwintów.

obróbka skrtawaniem długich elementów Łódź

Obróbka skrawaniem dużych elementów Łódź

Toczenie bardzo dużych elementów Łódź - Obróbka skrawaniem

Toczenie bardzo dużych elementów na odnowionej przez nas Tokarce przelotowej produkcji radzieckiej. Średnica uchwytu 800mm

Wyceń swoje zlecenie, korzystając z formularza lub wysyłając rysunek techniczny wraz z opisem zamówienia na nasz e-mail, który znajdziesz w zakładce kontakt.

Wykonane w naszej tokarni

  • Obróbka skrawaniem cennik Łódź
    Obróbka skrawaniem to proces obróbki materiałów polegający na usuwaniu nadmiaru materiału przy użyciu narzędzi skrawających.  Ceny usług tokarskich zależą od wielu czynników takich jak rodzaj obróbki, materiał, ilość sztuk i stopień skomplikowania. Zazwyczaj ceny są ustalane … Czytaj więcej.
  • Metalowy detal drzwi
    Wykonywanie detali metalowych wymaga precyzji, doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu. Dlatego też, jako firma zajmująca się obróbką skrawaniem, podejmujemy się zlecenia na wykonanie takich elementów. Przykładem takiego zadania jest stworzenie modelu 3D metalowego detalu drzwi starej fabryki, … Czytaj więcej.
  • Produkcja siłowników hydraulicznych
    Produkcja siłowników hydraulicznych na zamówienie to proces wymagający precyzji i dokładności. Jednym z kluczowych etapów w produkcji siłowników jest obróbka skrawaniem, w której zastosowanie znajduje toczenie gwintów. Bez odpowiedniego sprzętu i maszyn obróbczych wykonanie tak dużego … Czytaj więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *